GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tomteterrin 7764641
nr 776 4641
Tomteterrin
Göteborg, längd: 24
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 september 2012
kl 18:14:33
100 kr
150 kr
200 kr